FOLIE BˇBELKOWE

Folia b±belkowa jest bardzo popularnym i często wybieranym przez konsumentów materiałem opakunkowym. Dzięki wysokiej jako¶ci surowcom oraz profesjonalnemu procesowi technologicznemu, oferowana folia b±belkowa ł±czy w sobie zalety tworzywa z jednej strony bardzo wytrzymałego na uszkodzenia i rozdarcia, a z drugiej - elastycznego i giętkiego. Tę sam± folię b±belkow± można stosować wielokrotnie.

Dzięki powietrzu zamkniętemu w każdym z pęcherzyków, folia b±belkowa doskonale nadaje się do zabezpieczania opakowywanych produktów przed wszelkimi uszkodzeniami. Ponadto stanowi ona skuteczn± izolację przed wilgoci±, dzięki czemu wiele produktów można transportować i przez okre¶lony czas przechowywać nawet w miejscach na ni± narażonych. Oferowana folia b±belkowa posiada następuj±ce parametry:


Gwarantowana długo¶ć 100 m!

  • Rodzaje pęcherzyka: mały i duży
  • Grubo¶ć: (2 warstwy) B1; B2; B3
  • Szeroko¶ć: 300, 500, 1000, 1200, 1500 mm
  • Długo¶ć: 100 mb

Na życzenie klienta możliwe jest przycinanie folii ze standardowego wymiaru, wynikaj±cego z 1500 mm na wymiary ¶ci¶le odpowiadaj±ce potrzebom klienta.
Specjalne cięcie rolek : 300mm; 500mm; 750mm.

Folia b±belkowa znajduje zastosowanie przy pakowaniu, przechowywaniu i transportowaniu m.in.:

  • wyrobów delikatnych i szklanych - ze względu na giętko¶ć dopasowuje się do każdego kształtu;
  • małego i dużego sprzętu RTV oraz AGD - ze względu na pęcherzyki powierza doskonale zabezpiecza produkty przed zniszczeniem;
  • mebli, elementów wyposażenia domów lub biur, okien, drzwi oraz wszelkiego rodzaju przedmiotów narażonych na stłuczenia oraz obicia.

Folia b±belkowa z papierem

Maj±c na uwadze różnorodno¶ć potrzeb klientów w ofercie znajduje się folia b±belkowa z warstw± papieru. Jest ona wytrzymała na uszkodzenia i rozdarcia, giętka, a dzięki pęcherzykom powietrza stanowi doskonałe zabezpieczenie produktów przez zniszczeniami. Dodatkowo dzięki doł±czonej warstwie papieru oferowana folia b±belkowa z papierem ¶wietnie nadaje się do pakowania, przechowywanie i transportowania wyrobów w przypadku których ze względów bezpieczeństwa lub estetycznych wskazane jest dodatkowe zabezpieczenie przed ¶wiatłem, czy wilgoci±. Folia b±belkowa w papierem znajduje zastosowanie m.in. przy:

  • pakowaniu przedmiotów tłustych;
  • zabezpieczania czę¶ci samochodowych;
  • pakowania i transportowania mebli.

Oferowana folia b±belkowa z papierem dostępna jest w wymiarze: B2 120 cm x 100mb.

© 2018 BS-Serwis folia b±belkowa, tektura falista
te strony stworzyła firma Aptus.pl z Katowic